20/11/2023

פוסט לפייסבוק של JADE - אפליקציית ניהול למטפלים

המטופלים מרעיפים עליכם מחמאות? ככה תהפכו אותן להמלצות שיועילו לכם ולעסק. 5 דרכים לשתף ביקורות של מטופלים – מהקלה אל הכבדה: 1. דירוג בגוגל – הזמינו את המטופלים שלכם לדרג אתכם ולכתוב עליכם חוות דעת בגוגל. מדובר בפעולה פשוטה ומהירה אך מעט טכנית, לכן מומלץ לשלוח להם הודעה בסיום הטיפול עם קישור שיפנה אותם ישירות למערכת הדירוג. 2. שילוב ציטוטים קצרים באתר העסק – בקשו מהמטופלים שלכם לכתוב לכם המלצה של שורה-שתיים ופרסמו אותה בדף הבית של אתר העסק שלכם. בשביל לחזק את האמינות של ההמלצה כדאי לציין את שמות המטופלים, ואם הם מסכימים אז לצרף גם תמונה שלהם. 3. דירוג באתרים רלוונטיים – אם יש אתר דירוגים רלוונטי לתחום שלכם, בקשו מהטופלים לדרג אתכם גם שם. מומלץ לשלוח להם קישור לאזור באתר שבו הם יוכלו לדרג אתכם. 4. שתפו עדויות של מטופלים ברשתות החברתיות – בקשו מהמטופלים לספר על החוויה שלהם דרך סרטון קצר או פוסט. כיוון שמדובר בהמלצה שמצריכה מאמץ מיוחד, כדאי לפנות באופן אישי רק למטופלים שישמחו לעשות זאת עבורכם. 5. המלצות טלפוניות – לפעמים מטופלים פוטנציאליים רוצים להתייעץ עם אנשים שכבר עברו טיפול דומה בעבר. בקשו ממספר מטופלים ותיקים לשמש כממליצים טלפוניים, וקשרו בינם לבין מטופלים חדשים בהתאם לצורך. שימו לב שאתם מוודאים איתם בכל פעם מחדש שאכן ניתן למסור את המספר שלהם כדי לא לפגוע בפרטיותם.

פוסט לפייסבוק של חברת קרונוספן

3 סיבות לפתוח את 2023 עם Kronospan! אתם מקבלים איכות בסטנדרטים האירופאיים הגבוהים ביותר המוצרים של Kronospan מיוצרים באירופה בהתאם לתקני האיכות המחמירים בעולם. כל המוצרים שלנו הם חזקים, עמידים לאורך שנים, ובעלי גימור מושלם. בנוסף לזה, הם מיוצרים בתהליכי ייצור ברי קיימא, ידידותיים לסביבה, ומתאימים לבנייה ירוקה. אתם מקבלים את העיצובים הכי טרנדיים בעולם כמובילה עולמית, Kronospan מכתיבה את הטון של ענף העיצוב והריהוט הבינלאומי, ומביאה את המגמות והחומרים החדישים ביותר מחזית התעשייה ישירות אליכם. עם המוצרים שלנו אין ספק שתוכלו להפוך כל מרחב ל-וואו אמיתי. אתם נהנים ממחירים נוחים אנחנו בKronospan מאמינים שאפשר להשתמש בחומרי גלם מצוינים וליהנות מסטנדרט גבוה, גם בלי לקרוע את הכיס. אנחנו מייצרים את חומרי הגלם שלנו בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר בעולם, ובזכותן אנחנו מצליחים לייעל את הייצור ולהוזיל עלויות, והכול תוך שמירה קפדנית על איכות תוצרים מעולה. בקיצור, עם שילוב היתרונות שאנחנו מציעים קשה מאוד להתחרות, כך שלהתחיל את השנה עם Kronospan זה להתחיל את השנה עם הטוב ביותר. היכנסו לאתר שלנו והתרשמו בעצמכם >>

פוסט ללינקדאין של יו-בנק טק

בשביל מה להסתבך? ,Ubank-Tech זרוע ההייטק של הבנק הבינלאומי, הופכת כל עסקת מט"ח של חברת הייטק לפעולה פשוטה העברת כספים בינלאומיים היא פעולה פיננסית מורכבת שמערבת גורמים רבים, ומצריכה הבנה בסוגיות שונות של מיסוי. חברות הייטק ופינטק נדרשות לבצע עסקאות במטבע חוץ על בסיס יומי כחלק מהפעילות השוטפת שלהן, ולכן חשוב שיהיה מי שיידע לתת להן את המענה השירותי והטכנולוגי הנדרש. מורן שטרק, מנהל יחידת סחר חוץ ותשלומים בינלאומיים בבנק הבינלאומי ויו"ר סוויפט ישראל, מסביר על השירות הייחודי ש- Ubank-Techמעניק לחברות הייטק וסטארטאפים בכל הקשור לביצוע עסקאות פיננסיות עם גורמים בחו"ל: ליווי צמוד וזמינות גבוהה Ubank-Tech רואה בחברות הייטק וסטארטאפים לקוח מועדף ומעניק להן שירותי פרימיום. הדבר בא לידי ביטוי בזמינות גבוהה בהתאם לדרישות הלקוח, ובליווי צמוד בכל התהליכים הבירוקרטיים הקשורים בהעברות תשלומים לחו"ל. ממשק API Ubank-Tech מציע ללקוחות את ממשק ה-API, שמאפשר לקשר בזמן אמת בין מערכות תקשורת שונות. בזכות הממשק, ניתן להעביר נתונים ממערכת הנהלת החשבונות הפנימית של החברה ישירות למערכות הבנק, וגם לבצע העברת תשלומים בינלאומיים ביעילות. השירות הזה מייתר למעשה את הצורך בהזנת נתונים כפולה, ובכך חוסך לחברות זמן רב וגם מונע טעויות. מערכת GPI כאשר מבצעים העברות כספים לחו"ל, קשה מאד לדעת היכן נמצא הכסף. מערכת ה-GPI של Ubank-Tech משמשת כ-GPS שבאמצעותו ניתן לעקוב בזמן אמת אחרי עסקאות שמתבצעות עם גורמים בחו"ל. כל סכום שנכנס או יוצר מקבל מספר מעקב, שאיתו הלקוח יכול לראות בכל רגע נתון אצל איזה גורם נמצא הכסף שאותו הוא העביר או ממתין לקבל.