יש לכם עסק מבטיח, אתם מציעים מוצר נהדר והשירות שלכם פשוט מעולה – אבל כל זה לא יעזור לכם אם לא תצליחו להבליט את עצמכם בין כל המתחרים שלכם. כאן בדיוק נכנס לתמונה המושג 'שפת המותג'.

קראו עוד  

פייסבוק, טוויטר ולינקדאין הן רק חלק מהרשתות החברתיות שקיימות שם בחוץ. הנתונים הבאים יעזרו לכם להבין איפה נמצא קהל היעד שלכם, אילו תכנים כדאי לכם לפרסם בכל פלטפורמה, ומה הערך המוסף שיש לכל רשת חברתית להציע

קראו עוד  

אולי יש לכם תכנים מקצועיים ובעלי ערך, אבל אם לא תדעו איפה לפרסם אותם הם כנראה לא יהיו אפקטיביים במיוחד. בשביל למצוא את פלטפורמת הפרסום המדויקת, חשוב שתגדירו את המטרות שלכם, תאפיינו את קהל היעד שלכם ותבינו איפה אותו קהל נמצא

קראו עוד  

מאמרים, כתבות ופוסטים יעשירו את הנכסים הדיגיטליים שלכם, אבל זה ממש לא התפקיד היחיד שלהם. במציאות שבה שיטות השיווק המסורתיות כבר שחוקות, שיווק מבוסס תוכן הוא הדבר שאליו צריך לכוון.

קראו עוד  

קשה מאד לנסח מסר שיווקי מוצלח, והקושי הזה עולה מדרגה כשמנסים לפנות לקהלי יעד שונים. בשביל להצליח במשימה, חייבים להיפרד מאמירות גנריות ולהתחיל לדייק את המסרים בהתאם ללקוחות.

קראו עוד  

10-5 שניות. זה משך הזמן שלוקח למרבית האנשים שקוראים כותרת להחליט אם לקרוא גם את המשך הטקסט. בשביל להטות את ההחלטה של הקוראים שלכם לצד החיובי, חשוב שתיתנו לכותרת את היחס שמגיע לה.

קראו עוד